Tuncer Öz Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuncer öz fan sitesi, Tuncer öz videoları, Tuncer öz resimleri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

CAHİT-(Osman BÜYÜKERCAN) Röportajı ve Fotoğrafları..

YazarMesaj
Learned
Administrator
Administrator
Learned

Üye Puanı : 288
Rep : 0
Mesaj : Biriyle konuşmak tanımanın başlangıcıdır..Tanımak ise sevmenin başlangıcıdır..

CAHİT-(Osman BÜYÜKERCAN) Röportajı ve Fotoğrafları.. Empty
MesajKonu: CAHİT-(Osman BÜYÜKERCAN) Röportajı ve Fotoğrafları..   CAHİT-(Osman BÜYÜKERCAN) Röportajı ve Fotoğrafları.. Icon_minitimeSalı Eyl. 29, 2009 10:17 am

CAHİT-(Osman BÜYÜKERCAN) Röportajı ve Fotoğrafları.. Dsc_0761
CAHİT-(Osman BÜYÜKERCAN) Röportajı ve Fotoğrafları.. Dsc_0767
CAHİT-(Osman BÜYÜKERCAN) Röportajı ve Fotoğrafları.. Dsc_0772
CAHİT-(Osman BÜYÜKERCAN) Röportajı ve Fotoğrafları.. Dsc_0781
Merhaba Osman Büyükercan,Arka Sıradakiler yeni sezona fırtına gibi girdi öncelikle bununla ilgili neler söylemek istersin?
Evet,bundan dolayı çok mutluyum zaten çalışmalarımızı bunun üzerine planlamıştık.Bu sezon geçen sezona göre çok daha güzel olacak.Bir çok konu var sevenlerimizi ekrana bağlıyacak bizlerde üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.İzleyicilerimiz kendilerine birşeyler çıkartıyorlarsa ne mutlu bize. ?
Diğer oyuncularımıza sorduk ve sana da sormak istedik,Arka Sıradakiler dizisi ile aranızda nasıl bir bağ var?
Arka Sıradakiler birden fazla yaşam tarzını anlatan bir dizi… Her insan kendinden bir parça bulabiliyor. Lüks caddelerin ışıltısınıda , arka mahellenin bütün varoşluğunuda Arka Sıradakiler’i anlatıyor. En önemlisi de Kemal öğretmen gibi bir insanın,dibe vurmak üzere olan gençleri yukarıya çekmeye çalışmasıdır. Bu yüzden örnek teşkil eden bir dizi.
Hayatında biri var mı ?
Hayır kız arkadaşım yok CAHİT-(Osman BÜYÜKERCAN) Röportajı ve Fotoğrafları.. Icon_smile Ama her zaman kısmet derim.
Senin okul yıllarına gidelim,o zamanlar nasıl bir öğrenciydin?
Sakin bir öğrenciydim. Cok konuşmayan elinden geldiği kadar ders çalışan standart bir öğrenciydim.
??CAHİT?? karakteri hakkında neler duyuyorsun?
Çok güzel tepkiler alıyorum. Cahit karakteri yaptığı her işte kardeşini düşünen kendi yaptığı hatalardan
ders çıkaran ve bu hataları kardeşinin yapmaması için uğraşan bir adam.
Dizide ki rolünüz ile benzer yanlarınız var mı ?
Evet var. Bu karakterle en büyük ortak noktamız ; değer verdiği şeyleri çok önemsemesi.
Hobileriniz nelerdir,boş vakitlerinizi nasıl değerlendirirsiniz?
Genelde arkadaşlarımla birlikte geçiririm boş vakitlerimi…
Bunun dışında elimden geldiği kadar spor yapmaya özen gösteriyorum.Sessiz mekanları ve yürümeyi çok severim.
Bu sırada Osman Büyükercan Ropörtajımız esnasında soruyor;Ben diğer arkadaşlarımın röportajlarını okudum bizi hayranlarımızla sitemiz aracılığı ile buluşturacakmışsınız doğru mu?Ve ne zaman?.. CAHİT-(Osman BÜYÜKERCAN) Röportajı ve Fotoğrafları.. Icon_smile
Admin ; Evet bu doğru CAHİT-(Osman BÜYÜKERCAN) Röportajı ve Fotoğrafları.. Icon_smile projemiz çok kısa bir süre sonra test aşamasından geçecek ve olumlu netice aldığımız vakit sevenlerinize kavuşacaksınız..
Osman;Bunu duyduğuma çok sevindim,bunu bende çok istiyorum..
Son olarak hayranlarınıza söylemek istediğiniz şeyler var mı ?
Kendilerine çok ama çok dikkat etsinler.Tüm bu güzel yorumlar ve eleştriler için çok çok teşekkürler.Düşüncelerinizi bizimle paylaşmaya devam edin,edin ki sizlere en iyisini sunalım.Hoşçakalın…
http://tunceroz.forummum.com

CAHİT-(Osman BÜYÜKERCAN) Röportajı ve Fotoğrafları..
1 sayfadaki 1 sayfası