Tuncer Öz Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuncer öz fan sitesi, Tuncer öz videoları, Tuncer öz resimleri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Unutulmuş Aşklara

YazarMesaj
*Esra*
Yeni Üye
*Esra*

Üye Puanı : 64
Rep : 1

Unutulmuş Aşklara Empty
MesajKonu: Unutulmuş Aşklara   Unutulmuş Aşklara Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 10:16 pm

Dün gece yine seni gördüm rüyamda.Bir yabancı gibiydin sanki.Yine gözlerin değdi kalbime.Ama kirpiklerin oksamadı eskisi gibi.
Eskisi kadar güleç değildi yüzün.Sessiz gülüşlerin yoktu yüzünün çizgilerinde.Hangi rüzgar çaldı tebessümlerini.Yabancı mıydı sen mi anlayamadım.Sarılmak istedim koşup ama yüzüne bile bakamadım.Ne sen eskisi kadar çok seviyordun beni ne de ben eskisi kadar cesurdum.Boynuna atlayamadım.Önümden geçip gittin öylece.Rüyalar tersine mi çıkar yoksa gerçek midir bilmiyorum.Gerçekten şimdi karşılaşsak şimdi görsen beni koşup sarılmaz mısın bana.Hayat seni gerçekten degiştirdimi.gercekten yabancı mısın artık .Bir daha hiç dokunmayacak mı kirpiklerin bakıslarınla kalbıme.Bir daha hiç sevgi dolu bakamayacak mısın.Sana kızıyorum ama galiba artık bende bakamam gözlerine sevgi dolu.Ne göturdu bılmıyorum ama seni benden alıp göturduler.Kim suclu.Suclu yok askta suclu olmaz.Bir terkeden bir de terkedilen.Zoruma giden de bu ya.Ne sen beni terkettin ne de ben seni.İsmin hala kalbimde dans ediyor.Gözlerini hiç unutmadım.Gercekten merak adiyorum.Gözlerin de degıstımı.aslında gözlerını de degıldegozlerının cumlelerını.harfler hala aynı mı dokuluyor dıye.
senden tek istedigim eger bir gun karsılasırsak bir yabancı gibi çekip gitme.Çünkü ben gitmeyeceğim.Ve belki haykırmasam da içimden seni seviyorum diyecegim.Tıpkı şimdiki gibi SENİ SEVİYORUM..................

Unutulmuş Aşklara
1 sayfadaki 1 sayfası