Tuncer Öz Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuncer öz fan sitesi, Tuncer öz videoları, Tuncer öz resimleri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

*Esra* İle Yapılan Röportaj..

YazarMesaj
Learned
Administrator
Administrator
Learned

Üye Puanı : 288
Rep : 0
Mesaj : Biriyle konuşmak tanımanın başlangıcıdır..Tanımak ise sevmenin başlangıcıdır..

*Esra* İle Yapılan Röportaj.. Empty
MesajKonu: *Esra* İle Yapılan Röportaj..   *Esra* İle Yapılan Röportaj.. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 1:27 pm

Learned: Evet *Esra* hazrımısın? (:
*Esra*: BomBa qibiyim :F
Learned: Şimdi en klasik sorulardan başlayalım bakalım.Bize yani forum üyelerine kendini biraz tanıtırmısın?
*Esra*: 16 yaşındaım BaLıkesirLiyim..FıraT çöLoqLu fanıyım ((: en deqer verdiqm inSanLar dostLarımdıR.Boş zamanLarımda müziK dinLer kitap okur şiir yazarım (:
Learned: Tuncer Öz foruma nasıl üye olduğunu anlatırmısın bize?
*Esra*: RekLamını qördüm.üye oLucakTım fakaT zaman BulamamşTım.sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine üye oLdum.tuncer öz^ün kişiliqini oLsun oyunculuqunu oLsun çok beqendiqim için üyeLiqimi daha fazLa erTeLemedim (:
Learned: Biraz daha klasikleşip hobi fobi sorularına girmek istiyorum...Forumdan başka ne gibi hobilerinn var mesela ?
*Esra*: ÖyLe özeL hobiLerim yokTur benim.herşeyden zevk aLıRım Ben..ama arkadaşLarımLa beraber oLmak ve şiiR yazmak bambaşkadır (:
Learned: Peki hayat nasıl gidiyor? Hayatla geçinebiliyormusun? (:
*Esra*: ŞimdiLik bir sorun yok..herşey qüzeL..hayaTLa qeçnmek zorundayım çünkü buna meCburum çekip qideceqim bir hayaT daha yok.
Learned: Evet, güzel düşünceler. (:
Learned: Bu devirde Televizyon hayatımızı kapsamış durumda. Aslında bir bakıma da güzel bir şey şu televizyon. (: Peki senin severek izlediğiniz diziler, programlar neler?

*Esra*: pazar qünLeri hariç TeLevizyonu pek açmam.SürekLi takip ettiqim bir proqram yokTur ama dizi oLarak arka SıradakiLer! canım sıkıLınca açarım ondada müzik kanaLLarını doLaşıRım..
Learned: Evet Arka Sıradakiler!'e bende hayranım.. (: Muhteşem bir dizi..
Learned: Şimdi sana biri geldi dedi ki, bana tek kelimeyle kendini anlat ne derdinn aklından ne geçrdi o an?

*Esra*: poLLiynna Very Happy :F
Tam isabet Very Happy
*Esra*: :F
Learned: Peki en cok dinlediğin sarkı hangısı? Varmı sureklı dinlediğinn...?
*Esra*: Funda Arar: yak qeL
Learned: Evet Güzel Şarkı.. (:
Learned: Fanatiği olduğun bir takım var mı??
*Esra* : Koyu ßir FeneRbahçeLiyim:D
Learned: Peki son olarak sitemiz hakkında düşüncelerini alabilirmiyiz?
*Esra* : siTe çok qüzeL.şimdiLk kaTılım az fakat zamanLa artıcaqına eminim.
Learned: *Esra*, röportaj için teşekkürler. Sana hayatında başarılar diliyorum..
*Esra*: teşekkürLEr (:
http://tunceroz.forummum.com

*Esra* İle Yapılan Röportaj..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» *Esra* - Rütbe: Moderatör