Tuncer Öz Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tuncer öz fan sitesi, Tuncer öz videoları, Tuncer öz resimleri

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bu Kız Kendini Yiyor

2 posters
YazarMesaj
Learned
Administrator
Administrator
Learned

Üye Puanı : 288
Rep : 0
Mesaj : Biriyle konuşmak tanımanın başlangıcıdır..Tanımak ise sevmenin başlangıcıdır..

Bu Kız Kendini Yiyor Empty
MesajKonu: Bu Kız Kendini Yiyor   Bu Kız Kendini Yiyor Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 10:55 am

Bu Kız Kendini Yiyor News1216112649

Henüz minik bir kızken dilinin yarısını yedi.

Açlık duygusu olmadığı için yemek yemeyi unutuyor.Almanya’da yaşayan 14 yaşındaki Hannah’ın dramı insanın tüylerini diken diken ediyor.Acı duyma hissi bulunmayan zavallı kız, henüz minik bir kız iken dilini emerek yarısını yedi.Defalarca kemikleri kırılan Hannah’ı kendisine karşı korumaya çalışan annesi bazen ne yapacağını bilemiyor.Genç kızlık çağında olan Hannah ’nın açlık duygusu da bulunmadığı için yemeyi unutuyor.Dışardan birilerinin kendisini yeme konusunda uyarması gerekiyor.Nadir görülen bir hastalığa yakalanan Hannah parmaklarını yediği için dişleri doktor tarafından söküldü.Hannah’nın yakalandığı hastalık dünyada sadece yüz kişide bulunuyor. Bu durum hastalığın tedavi edilmesini daha da zorlaştırıyor.Bu vaka tıp dilinde Neuropathy tipi IV hastalığı olarak biliniyor.
http://tunceroz.forummum.com
' Dark Tc
Yeni Üye
' Dark Tc

Üye Puanı : 11
Rep : 0
Mesaj : Öyle bisey yapmak istiyorum ki , herkes beni konuşsun , bana korkan yüzlerle baksınlar , beni Tanrı bilsinler , Bana itaat etsinler , Çünkü insanlarının hayatına hükmetmek kadar zevkli bisey yoktur...

Bu Kız Kendini Yiyor Empty
MesajKonu: Geri: Bu Kız Kendini Yiyor   Bu Kız Kendini Yiyor Icon_minitimePaz Kas. 08, 2009 12:53 pm

Yazık..

Bu Kız Kendini Yiyor
1 sayfadaki 1 sayfası